Obsah stránky

 

Vítejte

 

Vítáme Vás na oficiálních stránkách Místní akční skupiny Brány Brněnska, z.s.

Místní akční skupina Brána Brněnska, z.s. (dále jen MAS) je na politickém rozhodvání nezávislým společenstvím občanů, neziskových organizací, soukromé podnikatelské sféry a veřejné správy (obcí, svazku obcí a institucí veřejné moci), které spolupracuje na rozvoji venkova, zemědělství a získávání finanční podpory z EU a z národních programů, pro svůj region, metodou LEADER.

Základním cílem naší MAS je zlepšování kvality života, životního prostředí ve venkovských oblastech. Jedním z nástrojů, který MAS pro naplnění svých cílů používá je aktivní získávání a rozdělování dotačních prostředků.

Zajištění provozu a potřebného vybavení kanceláře MAS je možné díky projektu "Místní akční skupina Brána Brněnska 2019 - 2023" který je spolufinancován Evropskou unií.

MAS Informuje

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 11 [ > ]
 

Webinář k 8. výzvě MAS z Programu rozvoje venkova

čtvrtek, 18. únor 2021 // MAS informuje

Uvažujete o tom, že byste podali žádost o dotaci z Programu rozvoje venkova v právě vyhlášené výzvě? Připojte se k bezplaténému webináři pro zájemce, případně zjistěte více na našich stránkách.

 

Webinář s MUDr. Taťjanou Horkou

pátek, 29. leden 2021 // MAS informuje

Srdečně Vás zveme na webinář s MUDr. T. Horkou, který se uskuteční 5. a 19.2.2021 13:00-15:00 hod.

 

Projekt Malý Leader - závěrečná zpráva

středa, 27. leden 2021 // MAS informuje

V roce 2020 jsme poprvé poskytli dotační možnost Malý Leader, který byl financován Dotačního programu Podpora rozvoje venkova v Jihomoravském kraji pro rok 2020. Celkem jsme společně podpořili 3 akce - festival Čebínská stodola, který byl pořádán obcí Čebín (Obec Čebín), Den otevřených dveří a otevření nových dílen SVČ Ivančice, který uspořádal Mikroregion Ivančicko, SVČ Ivančice a Hasičský den, který byl organizován SDH Domašov.

 

Modernizační fond- Frank Bold Energy

pátek, 22. leden 2021 // MAS informuje

Předáváme Vám zajímavou nabídku od Frank Bold Energy s.r.o. Více informací získáte v textu níže a odkazech které se dají otevřít kliknutím na barevně vyznačený text:

 

První veřejné projednání vzniku regionální značky

pátek, 22. leden 2021 // MAS informuje

 

Webinář s MUDr. Taťjanou Horkou

středa, 20. leden 2021 // MAS informuje

 
Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 11 [ > ]