Obsah stránky

 

Vítejte

 

Vítáme Vás na oficiálních stránkách Místní akční skupiny Brány Brněnska, z.s.

Místní akční skupina Brána Brněnska, z.s. (dále jen MAS) je na politickém rozhodvání nezávislým společenstvím občanů, neziskových organizací, soukromé podnikatelské sféry a veřejné správy (obcí, svazku obcí a institucí veřejné moci), které spolupracuje na rozvoji venkova, zemědělství a získávání finanční podpory z EU a z národních programů, pro svůj region, metodou LEADER.

Základním cílem naší MAS je zlepšování kvality života, životního prostředí ve venkovských oblastech. Jedním z nástrojů, který MAS pro naplnění svých cílů používá je aktivní získávání a rozdělování dotačních prostředků.

Zajištění provozu a potřebného vybavení kanceláře MAS je možné díky projektu "Místní akční skupina Brána Brněnska 2019 - 2023" který je spolufinancován Evropskou unií.

MAS Informuje

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 12 [ > ]
 

Mezinárodní den seniorů a světový den cyklistiky

pátek, 05. říjen 2020 // MAS informuje

 

Přednáška- Jak zvládat napětí, stres - MUDr. Taťjána Horká

středa, 02. září 2020 // MAS informuje

Srdečně vás zveme na přednášku Jak zvládat napětí, stres, kterou odpřednáší paní doktorka Taťjana Horká dne 9.9.2020 od 9:30 do 12:00 v zasedací místnosti v Doubravníku.

 
Bez náhledu

MAS připravuje výzvu Malý Leader

pátek, 07. srpen 2020 // MAS informuje

 

Příměstké tábory v době letních prázdnin

pátek, 27. červenec 2020 // MAS informuje

Prostřednictvím MAS se podařilo podpořit konání příměstských táborů částku převyšující 5 milionů korun. Díky tomu dojde k podpoře minimálně 483 rodin. Na území MAS Brána Brněnska se tak zrealizuje 150 běhů příměstských táborů s kvalitním programem a za zvýhodněnou cenu pro pracující rodiče.

 
Bez náhledu

MAS vyhlásila výzvy IROP

pátek, 17. červenec 2020 // MAS informuje

Informace o aktuálních výzvách IROP MAS Brána Brněnska, odkazy na podrobné informace a na pozvánky na semináře, které se budou konat 4.8.2020 pro výzvy 9. a 10. (chodníky, dopravní terminály, cyklostezky) a 6.8.2020 pro výzvy č. 8 a 11 (komunitní centra, sociální služby, MŠ, ZŠ)

 
Bez náhledu

MAS vyhlásila výzvu z Programu rozvoje venkova

pátek, 04. květen 2020 // MAS informuje

Informace o výzvě, možnosti účastnit se webináře a v případě dostatečného uvolnění opatření, i klasického semináře pro zájmce o dotace

 
Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 12 [ > ]