Obsah stránky 

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 11 [ > ]
 

Regionální značka BRNĚNSKO - Výzva k podání žádosti

pátek, 09. duben 2021 // MAS informuje

Regionální značka BRNĚNSKO originální produkt je součástí 30 značek, které po celé republice zviditelňují poctivé produkty, které jsou vyráběny v návaznosti na dobré tradice, s respektem k přírodě a hrdostí na dané místo či region. Držitelé značky získají možnost prezentace na společném webu a Facebooku, pozvánky na akce v jiných regionech i Praze, nabídku vzdělávání a kontakty na podobně smýšlející producenty a poskytovatele služeb.

 

Řiďme si život sami a neberme slovo motivace jako sprosté

úterý, 30. březen 2021 // MAS informuje

Motivace, prokrastinace. Tyto pojmy v souvislosti s distanční výukou kolem nás létají dennodenně. Jak ale motivovat sami sebe a děti, aby s radostí každé ráno zapínaly on-line výuku a se stejnou radostí a trpělivostí ji absolvovaly? Zkusme si v nelehké době řídit život svůj i našich blízkých co nejvíc sami. Ano, dosáhnout toho je těžké. Pomoci však mohou dva webináře, které na duben připravuje Místní akční skupina (MAS) Brána Brněnska.

 
Bez náhledu

Brána Brněnska pomohla k moderním třídám, novým chodníkům či nákupu aut pro pečovatele

středa, 24. březen 2021 // MAS informuje

V Dolních Loučkách už obyvatelé do centra obce nemusejí jít kolem frekventované silnice po nebezpečném travnatém okraji. Komfortně se tam dostanou po nových chodnících. Také mohla být rozšířená zdejší školka. Ostrovačičtí žáci se po otevření škol budou učit ve zbrusu nově vybavených polytechnických třídách. A ivančické pečovatelky se díky zakoupeným autům dostanou rychleji ke svým klientům. Ve všech čtyřech případech obcím a organizacím k financování pomohla Místní akční skupina (MAS) Brána Brněnska, z.s.

 

Pěší i cyklisté mohou znovu objevovat krásu ivančických lesů

neděle, 15. březen 2021 // MAS informuje

Hledáte zajímavé místo, kam se podívat na Brněnsku? Přijměte pozvání na zrekonstruovanou stezku podél řeky Rokytná v blízkosti Ivančic. Díky podpoře Místní akční skupiny Brána Brněnska jí byl vdechnut nový život.

 

Dotazník k tvorbě nové Strategie pro území MAS Brána Brněnska

pátek, 12. březen 2021 // MAS informuje

 

Internetová platforma pro podporu lokálních výrobců

pátek, 19. únor 2021 // MAS informuje

Zveme Vás na online webinář, který pořádá společnost Otevřené jaro.

 
Stránky [ < ] 1 2 3 ... 11 [ > ]