Obsah stránky 

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 10 [ > ]
 

Změna konzultačních hodin

úterý, 23. listopad 2021 // MAS informuje

Z důvodu momentální pandemické situace Vás prosíme o domluvu osobních schůzek telefonicky. Kontakt na zaměstnance MAS naleznete ve složce kontakty.

 

Jsme připraveni podpořit region i v letech 2021 - 2027

neděle, 15. listopad 2021 // MAS informuje

Schválením Koncepční části Strategie komunitně vedeného místního rozvoje Místní akční skupiny Brána Brněnska, z.s. na období 2021–2027 jsou otevřeny dveře pro další podporu našeho regionu.

 

Informace k národním výzvám OPŽP, OPŽP21+ a NPO

středa, 10. listopad 2021 // MAS informuje

Máme pro Vás aktuální informace ze SFŽP, které se týkají národních výzev OPŽP, OPŽP21+ a NPO. Odkaz na zaslané prezentace naleznete níže v textu.

 

II. výzva k podávání žádostí o regionální značku BRNĚNSKO originální produkt

středa, 03. listopad 2021 // MAS informuje

Ve spolupráci s MAS Slavkovské bojiště, z.s. MAS Bobrava, z.s. MAS Podbrněnsko, spolek a MAS Brána Vysočiny, z.s. vyhlašujeme II. výzvu k podání žádosti o regionální značku BRNĚNSKO originální produkt.

 

Rodinný duch firmy Dřevostyl se rozvíjí i v době covidové: „Museli jsme lidem předávat vzorky materiálů před dveře,“ říkají majitelé firmy

úterý, 02. listopad 2021 // MAS informuje

KUŘIM - Kuřimská firma Dřevostyl už více než 20 let nabízí nábytek na míru. V doslova rodinném podniku se setkává několik generací rodiny Zemanů, které navazují na lásku ke dřevu od pradědy karosáře. „Zkušenosti se dřevem měl hlavně strýc, vyučený dřevomodelář, a společně s tatínkem rozběhli firmu,“ říkají bratři Libor a Michal Zemanovi, kteří pokračují v tradici a dál rozvíjejí rodinný duch podniku. V patnáctičlenném týmu nyní i díky podpoře Místní akční skupiny Brána Brněnska vznikl prostor pro vytvoření nového pracovního místa pořízením CNC vrtacího a obráběcího centra.

 

Dotace až 80% z MMR - program obnovy a rozvoje venkova

středa, 06. říjen 2021 // MAS informuje

Dovolte, abychom Vás tímto informovali, že již byla vyhlášena dotační výzva k příjmu žádostí do programu: Podpora obnovy a rozvoje venkova.

 
Stránky [ < ] 1 2 3 ... 10 [ > ]