Obsah stránky

 

Vítejte

 

Vítáme Vás na oficiálních stránkách Místní akční skupiny Brány Brněnska, z.s.

Místní akční skupina Brána Brněnska, z.s. (dále jen MAS) je na politickém rozhodvání nezávislým společenstvím občanů, neziskových organizací, soukromé podnikatelské sféry a veřejné správy (obcí, svazku obcí a institucí veřejné moci), které spolupracuje na rozvoji venkova, zemědělství a získávání finanční podpory z EU a z národních programů, pro svůj region, metodou LEADER.

Základním cílem naší MAS je zlepšování kvality života, životního prostředí ve venkovských oblastech. Jedním z nástrojů, který MAS pro naplnění svých cílů používá je aktivní získávání a rozdělování dotačních prostředků.

Zajištění provozu a potřebného vybavení kanceláře MAS je možné díky projektu "Místní akční skupina Brána Brněnska 2019 - 2023" který je spolufinancován Evropskou unií.

MAS Informuje

Stránky [ < ] 1 ... 8 9 10 [ > ]
 
Bez náhledu

Workshop na podporu čtenářské gramotnosti

středa, 29. duben 2019 // MAS informuje

V měsíci dubnu proběhl v rámci projektu MAP Kuřim II a MAP Rosice II workshop na podporu čtenářské gramotnosti, spolupráce a začlenění dětí v mateřských školách s lektorkou Hankou Švejdovou, tentokrát s jarní tématikou.

 
Bez náhledu

Konkurs na ředitele/ředitelku MŠ Čebín

čtvrtek, 04. duben 2019 // MAS informuje

Obec Čebín vyhlašuje Konkurs na obsazení pozice ředitele/ředitelky MŠ Čebín

 
Leták_IROP_obce

Dotační možnosti pro obce 2019

pátek, 08. březen 2019 // MAS informuje

Zveřejňujeme dotační možnosti pro obce na rok 2019

 
Bez náhledu

Vyhlašujeme výzvy z OPŽP

čtvrtek, 07. březen 2019 // MAS informuje

Od 8.3.2019 je otevřena možnost žádat o prostřednictvím naší MAS o dotace na výsadbu zeleně v rámci Sídelní zeleně, protierozních opatření a realizací USES

 
Stránky [ < ] 1 ... 8 9 10 [ > ]