Obsah stránky

 

Vítejte

 

Vítáme Vás na oficiálních stránkách Místní akční skupiny Brány Brněnska, z.s.

Místní akční skupina Brána Brněnska, z.s. (dále jen MAS) je na politickém rozhodvání nezávislým společenstvím občanů, neziskových organizací, soukromé podnikatelské sféry a veřejné správy (obcí, svazku obcí a institucí veřejné moci), které spolupracuje na rozvoji venkova, zemědělství a získávání finanční podpory z EU a z národních programů, pro svůj region, metodou LEADER.

Základním cílem naší MAS je zlepšování kvality života, životního prostředí ve venkovských oblastech. Jedním z nástrojů, který MAS pro naplnění svých cílů používá je aktivní získávání a rozdělování dotačních prostředků.

Zajištění provozu a potřebného vybavení kanceláře MAS je možné díky projektu "Místní akční skupina Brána Brněnska 2019 - 2023" který je spolufinancován Evropskou unií.

MAS Informuje

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 11 [ > ]
 
Bez náhledu

Snižování energetické náročnosti veřejných budov

pátek, 14. leden 2022 // MAS informuje

v rámci Operačního programu Životní prostředí se v brzké době plánují aktivity spojené se snižováním energetické náročnosti veřejných budov a veřejné infrastruktury. Na tyto aktivity mohou být poskytovány dotační prostředky také skrze Místní akční skupiny.

 

Možnosti energetických komunit

pátek, 14. leden 2022 // MAS informuje

Uvažujete o založení energetické komunity ve Vašem městě? Zajímá Vás aktuální dění v jiných městech? Znáte pojem energetická komunita a chtěli byste o něm vědět víc? Odpovědi na tyto a další otázky se dozvíte 20. ledna ve 13:00 od těch nejpovolanějších.

 

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svítků, hodně štěstí, zdraví, radosti a spoustu pracovních úspěchů v novém roce 2022

úterý, 20. prosinec 2021 // MAS informuje

 

Podpora konkurenceschopnosti malých a středních podniků

čtvrtek, 16. prosinec 2021 // MAS informuje

V následujících letech 2022-2027 budou moci malé a střední nezemědělské podniky (MSP) čerpat dotační prostředky Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost, také prostřednictvím Místních akčních skupin

 

Zpracovali jsme mapu projektů podpořených prostřednictvím naší Místní akční skupiny

středa, 15. prosinec 2021 // MAS informuje

Mapku je možné otevřít v samostatném okně a je možné si ji přibližovat a prohlížet jednotlivé projekty.

 

Změna konzultačních hodin

úterý, 23. listopad 2021 // MAS informuje

Z důvodu momentální pandemické situace Vás prosíme o domluvu osobních schůzek telefonicky. Kontakt na zaměstnance MAS naleznete ve složce kontakty.

 
Stránky [ < ] 1 2 3 ... 11 [ > ]