Obsah stránky 

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 17 [ > ]
 

NA KOLE KOLEM BOBRAVY 24.8.2019

čtvrtek, 19. srpen 2019 // MAS informuje

Cyklistická akce 24.8.2019 na kterou vás srdečně zve obec Rudka!

 
Bez náhledu

Zveme na bezplatný seminář Monitoring eroze

čtvrtek, 08. srpen 2019 // MAS informuje

Cílem semináře je informování o nástroji Monitoringu eroze ve vazbě na protierozní ochranu půdy. Účastníci budou seznámeni nejen s obecnými principy fungování Monitoringu, ale budou poskytnuty i praktické návody, jak se do systému zapojit a přispět k řešení dopadů erozních událostí.

 
Auta

V Ivančicích byly úspěšně zrealizovány projekty za podpory MAS!

středa, 07. srpen 2019 // MAS informuje

Místní akční skupina Brána Brněnska, z.s. může na seznam úspěšně zrealizovaných projektů přidat již také projekty realizované v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

 

Využijte skvělou příležitost získat 100% dotaci na rozvoj lidí věnujících se neformálnímu vzdělávání dětí a mládeže

pátek, 19. červenec 2019 // MAS informuje

Podporu mohou získat i drobné organizace věnující se mláděži v mimoškolních aktivitách. Výzva umožní rozšíření znalostí a zvyšování kompetencí v oblasti nových metod a forem práce. Jedná se zejména o osobnostně sociální rozvoj, získání kompetencí v polytechnickém či projektovém vzdělávání, badatelských aktivitách, ... přijdtě se dozvědět více, nebo nás kontaktujte.

 

Opakovaně vyhlašujeme výzvu z OPŽP

pátek, 12. červenec 2019 // MAS informuje

Od 15.7.2019 je znovu otevřena možnost žádat o prostřednictvím naší MAS o dotace na realizace prvků ÚSES a protierozních opatření. Výzva na Sídelní zeleň je stále otevřená.

 
Rosice

V Kuřimi a v Rosicích proběhl první ročník Mini-veletrhu pro školy!

čtvrtek, 27. červen 2019 // MAS informuje

Místní akční skupina Brána Brněnska, z.s., která je realizátorem projektů Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Kuřim a ORP Rosice, uspořádala dne 19.6.2019 v Kuřimi a dne 20.6.2019 v Rosicích první ročník, tzv. Mini-veletrhu pro školy, rodiče, děti. Na akcích byly zastoupeny firmy z oblasti školství, které prezentovaly interaktivní pomůcky, knihy/učebnice, výtvarné potřeby, aj.

 
Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 17 [ > ]