Obsah stránky 

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 18 [ > ]
 

Využijte skvělou příležitost získat 100% dotaci na rozvoj lidí věnujících se neformálnímu vzdělávání dětí a mládeže

pátek, 19. červenec 2019 // MAS informuje

Podporu mohou získat i drobné organizace věnující se mláděži v mimoškolních aktivitách. Výzva umožní rozšíření znalostí a zvyšování kompetencí v oblasti nových metod a forem práce. Jedná se zejména o osobnostně sociální rozvoj, získání kompetencí v polytechnickém či projektovém vzdělávání, badatelských aktivitách, ... přijdtě se dozvědět více, nebo nás kontaktujte.

 

Opakovaně vyhlašujeme výzvu z OPŽP

pátek, 12. červenec 2019 // MAS informuje

Od 15.7.2019 je znovu otevřena možnost žádat o prostřednictvím naší MAS o dotace na realizace prvků ÚSES a protierozních opatření. Výzva na Sídelní zeleň je stále otevřená.

 
Rosice

V Kuřimi a v Rosicích proběhl první ročník Mini-veletrhu pro školy!

čtvrtek, 27. červen 2019 // MAS informuje

Místní akční skupina Brána Brněnska, z.s., která je realizátorem projektů Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Kuřim a ORP Rosice, uspořádala dne 19.6.2019 v Kuřimi a dne 20.6.2019 v Rosicích první ročník, tzv. Mini-veletrhu pro školy, rodiče, děti. Na akcích byly zastoupeny firmy z oblasti školství, které prezentovaly interaktivní pomůcky, knihy/učebnice, výtvarné potřeby, aj.

 
Bez náhledu

Prodloužení výzvy č. 5 - IROP - Komunitní centra a sociální služby

středa, 26. červen 2019 // MAS informuje

Místní akční skupina Brána Brněnska, z.s. oznamuje, potenciálním žadatelům v rámci 5. výzvy IROP zaměřené na komunitní centra a sociální služby, informaci o prodloužení termínu pro ukončení sběru žádostí o podporu.

 

Bezplatný seminář pro zájemce o dotace

středa, 10. červen 2019 // MAS informuje

Pozvánka na seminář pro žadatele o dotace z Programu rozvoje venkova, 18.6.2019 v Kuřimi. Dozvíte se na co vše je možné získat podporu, jak vytvořit a podat žádost o dotaci, i jak vypadá proces hodnocení a výběru žádstí. To vše Vám pomůže v přípravě Vaší žádosti o dotaci.

 

Srdečně zveme na divadelní představení do Rudky

čtvrtek, 06. červen 2019 // MAS informuje

Více informací naleznete v v přiložením letáku.

 
Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 18 [ > ]